Ont-moeten in de Hof van Seghwaert

Zoetermeer - In de Hof van Seghwaert bieden we bewoners de gelegenheid elkaar te ont-moeten. Deze samenkomsten worden vormgegeven en begeleid door Roy van Veen, sociaal werker in Zoetermeer.
De eerstvolgende bijeenkomsten zijn op: 6 juli, 3 augustus en 7 september. Van 13.00 tot 15.00 uur in Hof van Seghwaert, achter de Gaardedreef 169.
Meer informatie of vragen? Neem contact op met Roy van Veen via royvanveen55@gmail.com

Van Veen vertelt over het nut van de bijeenkomsten. "Ik zie om me heen hoe belangrijk het is om contact te hebben met anderen, jezelf en je omgeving. Steeds meer mensen ervaren behoefte aan verbinding met de natuur, de mensen om zich heen en met de plek waar zij leven. Verbinden doe je samen. Door samen te leven met elkaar, de natuur en de omgeving. Want dat geeft de samenleving en je eigen leven kleur."