Op de foto een greep uit geslaagden van het Erasmus College. Boven Lynn de Jong, Anna de Rooij, Jeroen Meijer, Annemarijn Boon,  Harold Weekmap, Ilse Westveer, Pim van Kerkevoorden, Timo van Reeuwijk, Danny Spierenburg. Onder Andrea Kees, Kenny Derksen, Skip Zwaan, Yasmine Wijnsouw, Noa Elbers, Emma Arman.
Op de foto een greep uit geslaagden van het Erasmus College. Boven Lynn de Jong, Anna de Rooij, Jeroen Meijer, Annemarijn Boon,  Harold Weekmap, Ilse Westveer, Pim van Kerkevoorden, Timo van Reeuwijk, Danny Spierenburg. Onder Andrea Kees, Kenny Derksen, Skip Zwaan, Yasmine Wijnsouw, Noa Elbers, Emma Arman.

Hoera geslaagd

Zoetermeer - Bij veel huizen in Zoetermeer hangt de vlag uit omdat de leerlingen zijn geslaagd. Hieronder alvast een eerste namenlijst zoals we die van de scholen hebben doorgekregen. 

Op de foto een greep uit geslaagden van het Erasmus College. Boven Lynn de Jong, Anna de Rooij, Jeroen Meijer, Annemarijn Boon, Harold Weekamp, Ilse Westveer, Pim van Kerkevoorden, Timo van Reeuwijk, Danny Spierenburg. Onder Andrea Kees, Kenny Derksen, Skip Zwaan, Yasmine Wijnsouw, Noa Elbers, Emma Arman.

GESLAAGDEN ALFRINK COLLEGE ZOETERMEER 1E TIJDVAK

VWO

Hessel Adrichem; Ilse Akkerman; Derk Barth; Joyce Beitschat; Kaya Belfor; Aymar Berkel; Kajal Bisessar; Julia de Bluts; Maira Bocxe; Nienke Boland; Jasmijn Bom; Dieuwertje Borst(cum laude); Emma Broek; Eric Bull; Romy Buschman; Carien Coppoolse; Tristan Cotino; Anneloes Dankaart; Bente van Dijk; Cindy van Dorp; Ruben van Dort; Chenaya Dossett; Olav Drost; Calvin van Druten; Jimmy van den Ende; Lara Fakkeldij(cum laude); Age Francke (cum laude); Quillan Glerum; Wouter Gösgens; Dylan Goulooze; Mitchel Graauw; Donny Groeneveld; Boris de Groot; Isabel de Groot; Mattijs Gruppen(cum laude); Linda Guo; Yannick Hagers; Geert Ham; Thomas Heijmans; Lidewij Hiestand; Myrte van Hinsberg(cum laude); Laurens Hoekman; Damien Hofman; Dulci Holewijn; Thessa van Hooijdonk; Fabienne Horneman; Mike Huijben; Karan Jangbahadoer Sing; Bas Janssen; Etwar Jawahier; Luke de Jong; Mark de Jong; Samantha de Jong; Michelle Karen; Sven Kellevink; Anicke Kersten; Annemiek Keulers; Tim de Klerk; Jesse Knoop; Julian de Knoop; Stefano Kok; Emma Kops; Bodine Kuiper; Asmae Lamdaoir; Ilse Le Large; Dominique Leemans; Eline Lens; Claire Letterie; Carlijn Levert(cum laude); Eline Li(cum laude); Dao Lue Lin; Niels van der Linden; Collin van Loon; Maarten Maurer; Denise van der Meer; Jaime van der Meijs; Julia Minnee; Bente Molenkamp; Twan Mooijenkind; Jill Mulders; Matthijs Muntendam; Tamira Neves Almeida Lopes; Salim Ouddib; Annemarijn Oudejans; Stéphanie Pereboom; Tycho de Rijke; Sascha van Rijn; Niels Riphagen; Nino Roos van Raadshooven; Coen Rotteveel; Justin de Ruiter; Arman Sahin; Jay van Santen; Yvette Schmeitz; Helene Schmidt; Odessa Schokker; Shalini Sewradj; Jordy Sierat; Benthe Smithuis; Benja Smits; Laura Smolders; Rudi Speckens; Melissa Stoel; Hidde Stok; Charid van Stroe Gomez; Narin Sulaiman; Isabelle Teunissen; Esmée Torn; Arjen Treure; Tim Turk; Kevin Uytdewillegen; Vera Vermeulen; Jeroen Verveld; Rosalie Verwerda; Daniëlle Vogel(cum laude); Lisa van der Voort; Tim de Vreugt; Kevin van Waaij; Chen Wei Wang; Stefan Weegink; Bob Weekenborg(cum laude); Mike van Weert; Lara Wentzel; Sven Wiegand(cum laude); Angelique Witjes; Adrian Worme; Ashley Wunnink; Robin Zaalberg; Karen Zaky; Merit Zandee; Nikita van Zijl.

HAVO

Tom van der Aa; Edwin Abasi Hassanbaglu; Mohammed Al Hashime; Larissa Alvares; Jari Bak; Chhaya Bhulai; Cyran van Blitterswijk; Danique Boekhouder; Bart van Boheemen; Leo Boontjes; Ivana de Bruin; Lars Cornet; Mitchell Creton; Anass Dahmany; Frank Damen; Aishkant Debipersad; Sydney Dehue; Rutger van Dijke; Danny Dogger; Joey van Dorp; Megan Dorstijn; Thijs van Duijn; Celso Duyvestijn; Chaima El Makhloufi; Joy Feitz; Bart Fokke; Josephine Frehse; Anna Gad; Bram Gad; Derk de Graaf; Colin van Grondelle; Carmen de Gunst; Shivani Hanoeman; Lars den Hartog; Leon Hendriks; Raun Hogenkamp; Christian Jager; Laura Jansen; Beau de Jong; Claire Julien; Roos Julien; Bobby van Kalsbeek; Marcus van Keulen; Griffin Khoenkhoen; Tom Kieven; Britt de Kok; Maarten Kolpa; Vera Kraanen; Dionne Krol; Tjeerd Kuiper; Cynthia Lau; Remco Loozekoot(cum laude); Jeffrey Lurling; Christian van der Made; Marisa Mangal; Lauren Mangon; Cherelle Mangre; Yara Middelkoop; Boris Mileusnic; Fate Minderhout; Floris Mlejnek; Sharwin Mohabir; Milan Mulders; Youssra Naji; Rick van de Nes; Andreea Nicolau; Romy van den Nieuwenhof; Moana Nieuwets; Romy van Noort; Fernando Nunda; Marise Offers; Lorenzo Ortega Fernández; Serif Ouddouche; Irene Ouyang; Martijn Peperzak; Alex Potters; Archana Raghoebarsing; Timo Reinhardt; Nynke van Rijn; Daniëlle van Rijswijk; Janita Rodenburg; Jorrit Romijn; Merijn de Rooij; Bas van Rooijen; Anniek Roza; Sanne Schuurmans; Ruby Smits; Kevin van Soest; Tara Sonneville; Tim van der Spoel; Willem van Spronsen; Lauryn Stadhouder; Mascha Stapel; Mervyn Steltman; Cédric Teussink; Elisa Toet; Guido van der Velden; Aimée Verhoef; Liam Visser; Femke van Vliet; Vincent de Vogel; Rebecca van de Vooren; Tom de Vries; Jesse Wienholts(cum laude); Amber van der Zalm; Lars van Zee.

Geslaagde Leerlingen Stedelijk College Zoetermeer

Dienstverlening en Commercie

Biesot, Kevin ; Bijnen, Naomi van; Geest, Steffie van der; Goud, Rowena ; Jansen, Carlo ; Lindeborg, Tisha ; Mehrzad, Zohra ; Ras, Sharmila ; Son, Damian van; Alkan, Onur ; Bieshaar, Dylan ; Bouwmeester, Maikel ; Cleef, Lowieke ; Derna, Sarah ; Hussein, Sarmed ; Jangali, Manisha ; Kant, Jamy ; Kroon, Amber ; Onink, Sanne ; Saritas, Melissa ; Vardanyan, Aida ; Verwijk, Kaylee ; Wind, Touria de; Bouyauzane, Dina ; Çoskun, Esra ; Dasrath, Steven ; Fokken, Mats ; Höweler, Tessa ; Morsi, Sherien ; Sviteková, Simay ; Sviteková, Melisa ; Bijkerk, Leonie ; Constancia, Guy ; Felida, Shalysha ; Gelder, Krijn van; Harfouf, Imane ; Jacynnik, Laura ; Khosravi, Helia ; Malchow, Sêre ; Oemar, Alyshia ; Ramnath, Graciëlla ; Rijn, Mike van; Somaroe, Shaleena ; Talhaoui, Dounia ; Verlind, Lizzy ; Zaabouti, Bouchra ; Alekozai, Rahimah ; Dalen, Larissa van; Groenewold, Savanna ; Hondel, Danique van den; Kaffa, Jamie ; Read, Yasmina ; Graaff, Beau de; Jagdew, Nerissa ; Martina, Licana ; Mohamed Hanief, Jasmiena ; Pijl, Esra ; San Giorgi, Mauro ; Shig Murad, Arina ; Surajbali, Ishana ; Vahedi, Angeza ; Bridjmohan, Arjoen ; Curiel, Ebony ; Elbers, Marciano ; Groennou, Esmee ; Heuvel, Mirthe van den; Jobse, Marvin ; Krouwel, Mercedes ; Loe, Daphne van; Parlevliet, Nikki ; Schmitz, Domenigo ; Sprengers, Lente ; Tettero, Rosanne ; Toorn, Luca van der; Veer, Eline van der; Verwaaijen, Sophie ; Wielen, Emmy van der; Zetteler, Fianna ; Zwan, Evaline van der; Engwerda, Alwin ; Jitan, Sandjana ; Osten, Mike ; Quist, Rutger ;

Dienstverlening en Commercie Sport

Bronger, Boris ; Harper, Jermo ; Haverkorn Van Rijsewijk, Larissa ; Jongema, Daan ; Lucasius, Ruf ; Mast, Quinn ; Rodjan, Ashwin ; Sahebali, Armaan ; Scholtes, Mauro ; Valk, Stefan ; Zulu, Kael ; Bhattoe, Shequille ; Boelhouwers, Venancio ; Duijn, Floor van; Fens, Xander ; Haastrecht, Lloyd van; Harper, Darnell ; Hippe, Kevin ; Hoffmans, Lisa ; Ippel, Mitchel ; Jacobs, Zoraïda ; Jong, Janine de; Nicolaas, Brichaily ; Reitsma, Yvette ; Schrevelius, Kristy ; Sip, Jordan ; Timmers, Dimitri ; Volkering, Justin ; Wansem, Thomas van der; Bogerd, Liza ; Harders, Jeanny ; Lispet, Sterre ; Rombouts, Eirik ; Smulders, Kim ; Spek, Amber van der; Spelden, Thomas van; Uahhoudi, Nabil ;

Groen

Berends, Chayenne ; Bak, Féline ; Klei, Whitney ; Steeg, Morgan van de; Taal, Mika ; Wijnants, Robin ; Sint Jago, Tristan ;

LeerWerkTraject

Hutten, Dyanne van; Lingen, Phoebe van; Noori, Morwarid ; Ojedo Blanco, Rhandy ; Pherai, Jermaine ; Reinhard, Calvin ; Sahadew Lall, Rishand ; Schramade, Sammy ; Vahedi, Elaha ; Drunick, Destiny van; Korrel, Maurice ; Spillenaar, Pascal ; Gaag, Bram van der;

Techniek en Commercie

Al-Fandy, Ali ;Amir, Amaan ; Berg, Justin van den; Dadema, Lionel ; Hogenkamp, Michael ; Jabir, Oussama ; Jagan, Ambridj ; Khattala, Amir ; Mulder, Mitchell ; Parwani, Feisal ; Tongeren, Morris van; Wawoe, Andruw ; Berends, Kevin ; Berloth, Dylan ; Beverwijk, Donny ; Gerritsen, Chris ; Hoogerheijde, Rick ; Jutte, Youri ; Klarenbeek, Jeremy ; Ragunath, Brandon ; Verschelden, Gui ; Wijngaard, Jouke ; Berends, Matthew ; Bouwer, Jimmy ; Langeweg, Sander ; Wolf, Wouter van der;

Theoretische Leerweg

Blanchard, Thabitha ; Sander ; Jaggi, Santusha ; Loenhout, Michelle van; Malkondu, Sümeyra ; Weeda, Iona ; Westendorp, Demi ; Berg, Jespen van den; Derogee, Ricardo ; Eijk, Michael van; Granneman, Zoë ; Hout, Heleen van; Kalkman, Sacha ; Leeuwe, Lucas van; Swint, Celina ; Taal, Demey ; Vries, Amber de; Zande, Tessa van der; Duivelshof, Stephan ; Greft, Sam van der; Kerst, Raymon ; Lammerts van Bueren, Jordan ; Scheringa, Hidde ; Spijker, Kameela ; Weidmann, Bas ;

Vakcollege Mens en Dienstverlening

Balic, Sahar ; Ippel, Tamara ; Leeuwen, Demi van; Loon, Lisa van; Schün, Romy ; Sman, Sidney van der; Veen, Fleur van; Davids, Elise ; Gül, Aysu ; Joelfan, Shazia ; Jonkers Both, Daniëlle ; Mulders, Britt ; Postma, Felicia ; Regenspurg, Romana ; Smit, Nienke ; Soekhai, Shayenne ;

Vakcollege Techniek

Abdoel, Marciano ; Beck, Damian ; Broomans, Björn ; Burg, Dennis van der; Cohen, Maurice ; Diepenbroek, Robin ; Kemink, Bjorn ; Mol, Wesley ; Overmeer, Menno ; Santos, Liam ; Singh, Haroen ; Stam, Shelley ; Vlis, Tom van der; Bock, Edwin de; Fortes da Cruz, Patrick ; Gleijm, Youri ; Lots, Remco ; Ruiter, Sharon ;

TOTAALOVERZICHT GESLAAGDEN ORANJE NASSAU COLLEGE 2017 – 1E TIJDVAK
ORANJE NASSAU COLLEGE PARKDREEF

Mavo (VMBO-TL)
Tim Admiraal; Shulammite Agyeiwaa; Melanie Alberts; Bo-Bengi Alpargun; Lisa Ammerlaan; Chelsea Amweg; Daniël Andela; Julia Bakker; Tolga Baltaci; Riaaz Bechan; Nicky van Beek; Rowin de Beer; Stijn Bergman; Tom van Berkel; Iwan van Bezouw; Kayleigh Blijleven; Sharon Bodmann; Rebecca den Boer; Sam Bogerd; Dylan van Bohemen; Cody Bolleboom; Megan Bontrop; Thijmen Bosman; Maissa Boulayoune; Benjamin Bouwhuis; Dewi Brebde; Megan Breinburg; Evelyn Bueno Polanco; Anouk van der Burg; Björn van Buuren; Eray Çaglayan; Cem Çaglayan; Shashveta Changoe; Brandon van Dijk; Dymphy van Dijk; Britt van Donge; Nahemy Dossett; Melvin den Engelsman; Calvin Eugenio; Niels van Fessem; Iris de Haas; Julia van 't Hart; Milou Havinga; Sandra Hehemann; Marouscha van der Heijden; Kevin van den Herik; Debby Holstege; Julia van der Horst; David Ibrahim; Levie Jansen; Danique de Jong; Jessica de Jong; Romy de Jong; Patrick Kamp; Jessica Kariman; Tim van Kempen; Shko Khadir; Ronan Kharag Ram; Summer Kinnigin; Max van Kleef; Maurice Klerks; Helena Koobs; Justin Lammers; Martijn Lander; Anita de Lange; Dima Laydh; Fedor van Leeuwe; Youp van Leeuwen; Michelle van Leeuwestijn; Devrim van Limbeek; Cherokee van der Linden; Thomas Lootens; Dennis Los; Caitlin-Emilée Luijten; Ishika Manbodh; Simone Mangé; Rico Meijdam; Stevie van der Meijden; Merlijn Metman; Christy Mets; Sascha Mets; Romy van Middelkoop; Lorenzo Milané; Shanifa Moeharram; Alisha Mohabir; Brenna Mol; Camille Montero; Alyssa Mooij; Davy van Nelfen; Chelsey Nuñez; Joanne Ophorst; Monique Oudshoorn; Evy Overdevest; Sanne Overste; Yarah Peek; Björn Peperzak; Koen Putman; Julian de Raad; Brian Ratnayati; Esmeralda Regenspurg; Wesley Regenspurg; Julia van Renssen; Luca Reule; Iva de Rijke; Robin Rolfes; Laua Sadik; Ichraq Saïdi; Dharma San Andres Pinza; Jeroen Schilte; Igor Schoenmaker; Robin Schoonderwoerd; Ulrich Scorea; Nilab Sediqhi; Aran Shirwani; Kevin Slats; Andie Soekimin; Dawid Stasinski; Marisa van Swieten; Lindsey Taal; Boris Timmers; Negash Tjong-A-Tjoe; Leah Toet; Damiano Torrisi; Mustafa Tunçel; Jaden Tuur; Juliëtte Vaessen; Serena Valentijn; Megan van Velzen; Roy Vissers; Alicia Vliegen; Sem de Vocht; Ryan de Vogel; Marylène Vonk; Daan Voorham; Jasper van Voorthuizen; Mark Watung; Danilo Wijma; Marnix van der Wilt; Lindy de Wit; Meryam Yaacoubi; Dennis van Zadelhoff; Yvet Zandbergen; Anouk Zegwaard
Havo
Melanie van den Akker; Deborah Araújo; Flora Lynn van Avezaath; Nikita de Blok; Christiaan Bosch; Esmee Breugem; Jasper Breugem; Youri Cornelisse; Simon Depenbrock; Amine Fellah; Dion Flohr; Anne-Fleur Henderiks; Bob Honig; Virson Hooijmans; Ruben Huijser; Bogdan Jansen; Vero Jin; Rens Kamminga; Vincent van der Kraats; Guido Kwinkelenberg; Amber Lelieveld; Kasper van der Meer; Sepehr Mohammadian; Anne Nebbeling; Ashish Oedayrajsingh Varma; Manuch Ohan; Kelly Passial; Sophie Peeman; Bart Poppe; Caleb Quame; Jordy Razab-Sekh; Martin Roest; Myrna van Rossum; Leyla Sahin; Maureen Severin; Cynthia Sierat; Amber Sikkel; Shivanie Sital; Noah Soffers; Kevin Tas; Germaine Vercammen; Charissa Vermeulen; Mike Wijsen; Amber Willemsberg; Daniël van Woerden; Tamara Zwijnenburg
Atheneum
Faisal Al Azzawi; Kevin van Bemmelen; Jelle van Cappelle; Timo Daniëls; Sietse Huisman;
Lourdes Melese; Ayrton Molier; Anne Nijmeijer; Annemarije Quartel
Gymnasium
Tim van den Bulck; Janneke Goossens; Sterre de Jager; Maaike Tjeerdsma; Renate van
Zoelen


ORANJE NASSAU COLLEGE CLAUSLAAN
Mavo (VMBO-TL)
Joud Alhaj Saleh; Keedyën Basilia; Thirza Bindraban; Frank Dujardin; Sander Dujardin; Yara
van Gaal; Ricardo de Groot; Marleen den Haan; Jackie Havik; Christopher Henke; Alex
Iancu; Thomas Jacoby; Georgi Leguizamon; Nick Maas; Zärrin Metselaar; Pascal Nieland;
Robyn Oosterveer; Carlijn Overduin; Jeroen van der Valk; Zoë Vermeulen; Ashley van
Vreeswijk; Kimberley Weber; Daniëlle Wijnstein; Elian Zuurmond
Kaderberoepsgerichte leerweg (KBL)
Naim Ahmadzai; Ramiar Alan Omar; Pascal van der Ark; Sascha Avena; Joris Bakker; Nick
Bense; Jordy van de Berkt; Gabriël de Beuze Santolalla; Priya Bisessar; Jari Blok; Derian
den Boer; Mireille van den Bos; Maikeal van Brugge; Cemal Çelik; Conchita van Deene;
Eline Duijnisveld; Rico den Dulk; Lauro El-Bagdadi; Tycho van Elburg; Abdullah Eron;
Melissa van der Gaag; Thané van der Gaag; Rebecca de Gier; Jessem Grijseels; Lars
Grootveld; Dominique Hagelüken; Raymond Hengst; Igor Herkelman; Jason Hoogendoorn;
Sven Kaashoek; Corina van Kesteren; Melanie Kooimans; Roza Kopacka; Prashant Lalkoe;
Joris Levert; Shaheer Malik; Rhandell Manipon; Railey Martijn; Carolina Meijer; Quincy
Nkrumah; Pier Offereins; Ruben Overweel; Sule Özcan; Tanisha Poeran; Gyermo de
Pruijssenaere de la Woestijne; Eric Raatgever; Lars Ram; Simram Sewkaransing; Ewin
Sindi; Junior Sital; Isabelle Smitskam; Dikra Souna; Joey Stil; Brenda Verdoold; Naomi
Vrancken; Dennis Wolf; Quinty Wolsing; Ali Yilmaz; Solange Yusif; Ricardo Zwennes
Basisberoepsgerichte leerweg (BBL)
Nicky Alting; Charlotte Arts; Ashyana Bandhan; Nermine Benali; Justin Broekhuizen; Jessin
de Bruijn; Brian van den Bulk; Damiën Charité; Ruhaïn Cicilia; Maaike Colpa; Volkan
Demirel; Delorean Derksen; Rik Dijkhuizen; Bas Douma; Noëmi Dusoswa; Gianne van
Erven; Chaima Fatehmahomed; Kevin Frelink; Ron Giezen; Chayella Glerum; Myron
Goddefroy; Achraf Guebbas; Tim van Gulik; Yassinne Hajjout; Yordi Henriques; Daniël
Henzen; Daphne Heufke Kantelaar; Donny Hogendorp; Gino Jacott; Bajan Jahadi; Fabian de
Jong; Kevin Jonk; Issam Kasmi; Luuk Keislair; Tim Keizer; Shivan Kichari; Bryan Kolstee;
Doganay Kömmeci; Jeffrey de Koning; Killian Kreunen; Lucas van der Kroft; Kimberley
Lammers; Branco Lanza; Cachelle Marchena; Tommy Martin; Daniël Moerman; Jurriaan
Mol; Reham Moussa; Naomi Naomi; Rachel Nin Féliz; Isabeau Nix; Zakaria Oulad El Hadj;
Shiqil Ramdhani; Ilham Saad; Kayleigh Schrijvers; David Setoe; Desley Sluis; Semi Steijn;
Robbie Steman; Jack Verdoold; Nick van Vliet; Joey Weening; Amy Wortman; Jim Woutersen; Nouhaila Zizaoui
Basisberoepsgerichte leerweg (BBL)/leerwerktraject (LWT)
Sanaz Akbarzdeh; Melisa Aydemir; Sydney van Beek; Tim Bense; Lisanne op den Brouw; Anis Douadi; Sascha van der Goorbergh; Natascha van Haaster; Chandy Kenepa; Senanur Keskin; Rudiën Martina; Ilkkan Mulder; Nairobiz Rosalia; Jordan Schouten; Djanna Steijn; Ikram Zaazouhi

Meer berichten








Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden